У ДДУВС відзначили Міжнародний день миру

21 вересня у світі відзначають Міжнародний день миру. З цієї нагоди у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулися тематичні заходи.

З самого ранку у холі університету було розміщено полотно з зображенням голуба мира – традиційного символу свята.

Живим коридором з жовто-блакитними кульками у руках студенти юридичного факультету та факультету соціально-психологічної освіти та управління зустрічали працівників та здобувачів вищої освіти.

На паперових фігурках у вигляді птахів здобувачі писали побажання бійцям АТО. Їх передадуть захисникам через волонтерів.

Також у цей день відбулась зустріч з завідувачем відділу музею АТО Вадимом Якушенком та науковою співробітницею музею АТО, письменницею Ганною Торяник.

Після спілкування з гостями студенти переглянули документальний фільм «Шляхами Донбасу».