Стипендії Chevening від уряду Великої Британії

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Місія Chevening – підтримувати амбіційних лідерів з різних країн світу, надаючи їм повне фінансування на освіту у Великій Британії (як правило, це однорічні магістерські програми, а також MBA). Стипендія покриває витрати на навчання, проживання, транспорт і візу. Також для випускників пропонуються різноманітні можливості.

Вік і спеціальності кандидатів не обмежуються, тож стипендіатами/ками стають представники різних сфер – STEM, бізнес, креативні індустрії, мистецтво, право, медицина і т.д. Стипендіати самостійно обирають місце навчання, а це означає, що Oxford, Cambridge, LSE, King’s College та інші престижні університети Британії швидко стають для них реальністю.

Вимоги до кандидатів: наявність диплому бакалавра, мінімум два роки досвіду роботи (волонтерство, стажування теж враховуються), лідерський потенціал і хороше знання англійської мови.

«Chevening» буде цікавий як студентам, так і викладацькому складу. Більше інформації для всіх зацікавлених у прикріплених файлах (1, 2).