Курсант факультету кримінальної поліції Георгій Рощин увійшов до числа стипендіатів Кабінету Міністрів України

Четвертокурсник факультету кримінальної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Георгій Рощин отримав академічну стипендію Кабінету Міністрів України. Курсанта було відзначено за особливі успіхи у навчанні та активну громадську позицію.

Юнак є членом наукового гуртка «Актуальні проблеми оперативно-розшукової діяльності», а також командиром взводу. Його середній бал оцінок за результатами останньої сесії – 96, 5.

Георгій Рощин активно долучається до наукових заходів та конкурсів, які проходять на базі університету.

«Я цікавлюся різними галузями права. Найбільше подобається досліджувати теми з оперативно-розшукової діяльності, кримінального права та процесу», – розповідає стипендіат.

У вільний від навчання час хлопець займається спортом та поглиблено вивчає англійську мову. Серед основних планів на майбутнє – вступ до магістратури.