Молодша курсантська «зміна» напоготові: у Кам’янському першокласників приймали в кадети!

Посвята в кадети учнів-першокласників відбулася у Середній загальноосвітній школі №30 (м. Кам’янське). Привітав вихованців кадетського корпусу помічник ректора Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Володимир Ковбаса.

Приймають першокурсників до лав кадетів вже восьмий рік поспіль, до Дня Збройних Сил України.

У рамках заходу Володимир Ковбаса вручив першокурсникам кадетські погони та побажав їм плідного навчання. Акцентував увагу помічник ректора і на важливості патріотичного виховання дітей. Зокрема Володимир Миколайович вручив новоспеченим кадетам іміджеву продукцію від ДДУВС.

Зазначимо, що кадетський рух діє на базі школи як складова системи цивільно-патріотичного виховання підростаючого покоління. Навчально-виховний процес здійснюють вчителі, психологи, а також тренери установ додаткової освіти міста та навіть духовні наставники.

Так, кадети живуть за особливим розкладом: першу половину дня вони проводять на заняттях із загальноосвітніх дисциплін, в які інтегровано «кадетський компонент», а далі відвідують заняття за системою додаткової освіти.