Студентка ДДУВС – бронзова призерка всеукраїнських змагань з дзюдо

Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті Г.В. Малинки відбувся на базі Харківського національного університету внутрішніх справ. З бронзовою нагородою повернулася зі змагань студентка 4 курсу ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Ксенія Хан.

У ході напружених сутичок дівчина поступилася сильним спортсменкам: полтавчанці Анастасії Перехрест та дніпрянці Аміні Абдулаєвій, які відповідно посіли перше та друге місця.

За словами тренерки, викладачки кафедри спеціальної фізичної підготовки Маргарита Чоботько, ці змагання були знаковими для Ксенії, адже, маючи перший розряд, вона боролася з майстрами спорту.

Також зі слів тренерки стало відомо, що студентка займається дзюдо всього три роки. За цей час дівчина вже досягла значних результатів. Зокрема, на останній універсіаді з дзюдо стала п’ятою.

На досягнутому Ксенія зупинятися не збирається, наразі активно тренується та готується до наступних змагань.