У ДДУВС провели благочинну акцію до Дня святого Миколая

З подарунками завітали представники ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС до Навчально-реабілітаційного центру «Горлиця» у День святого Миколая.

Шефи привезли дітям одяг, канцелярське приладдя, іграшки та солодощі.

Керівництво інституту висловлює вдячність усім співробітникам, які долучилися до проведення благочинної передноворічної акції.

За словами заступниці директора ННІ права та інноваційної освіти Ірини Дзюби, підшефні зраділи візиту представників ДДУВС. Діти розповідали вірші, ділилися мріями, показували свої поробки, а деякі з них навіть презентували на згадку про теплу зустріч.

Заступниця директора з виховної роботи навчально-реабілітаційного центру «Горлиця» Тетяна Янковська зазначила: «Ми завжди раді зустрічати у нас в гостях представників Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Для наших вихованців це справжнє свято. Щиро вдячні керівництву закладу за увагу, всебічну підтримку та допомогу».