І знову досягнення у студентів ДДУВС!

Студентка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ стала володаркою стипендії активній молоді імені Олександра Поля!

Відзнаку за активну громадську діяльність вручили студентці 2 курсу Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти Дарії Демиденко.

Так, за свій вклад у громадську діяльність, сприяння розвитку молодіжної політики в місті та країні, а також підвищення рівня національної свідомості населення студентка отримає стипендіальну виплату у розмірі 11 тисяч гривень.

Зазначимо, що Дарія Демиденко є головою культурно-масового відділу студентської ради ННІ права та інноваційної освіти. Дівчина бере активну участь у міських екологічних акціях та соціальних проєктах.

«Дуже приємно отримувати таку нагороду, адже це показник того, що мої старання були недаремними. Такі бонуси дарують значну мотивацію: планую розвиватися й надалі, не зупинятися на досягнутому», – зазначає студентка.