Серед найвправніших у ММА – курсанти ДДУВС!

У Кам’янському відбувся Відкритий чемпіонат міста зі змішаних бойових мистецтв UF MMA. За перемогу змагалося близько 120 спортсменів, серед яких – курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

За результатами турніру збірна ДДУВС виборола відразу декілька медалей! Так, курсант Навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Владислав Гамій здобув золото у ваговій категорії до 84 кг.

Зокрема срібну медаль у ваговій категорії до 77 кг виборов курсант факультету кримінальної поліції Богдан Сівцов, а бронзову у категорії до 52 кг – курсант ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Аркадій Мусієнко.

До складу збірної також увійшли курсанти факультету кримінальної поліції: В’ячеслав Щербаков та Денис Половинка.