Звернення ректора Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Андрія Фоменка з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок та міжнародний мир!

Сьогодні увесь світ вкотре нагадує про те, що жінки відіграють важливу роль у розвитку суспільства, у становленні ВСІХ без винятку сфер громадського життя.

Вони і зараз стоять на варті української свободи, захищаючи країну від агресора. Охороняють правопорядок та закривають собою тил: створюють волонтерські штаби, лікують, продовжують освітньо-наукову діяльність та боротьбу на інформаційному фронті.

У цей день я бажаю вам наснаги та незламної віри в абсолютну перемогу української державності та суверенітету!

Лише разом, пліч-о-пліч, ми вистоїмо у боротьбі за міжнародний мир, свободу та вкотре доведемо всім: попереду в українців – лише мирне та світле майбутнє!

З повагою ректор університету
Андрій Фоменко