Свіжі можливості від ЄС для українців

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Семінар для молодіжних працівників, лідерів та активістів у Туреччині: дедлайн подачі заявок – 10 липня. Конкурсний відбір забезпечить участь 39 учасникам з різних країн світу. Мова: англійська.

Зареєструватися на участь

«Критичне мислення, креативність та співпраця в роботі з молоддю» – навчальний курс для молоді у Грузії: дедлайн подачі заявок – 11 липня. Спілкування, співпраця, креативність та критичне мислення вважаються найважливішими компетенціями. В рамках цього курсу розглядатимуться креативне та критичне мислення + співпраця. Мова: англійська.

Дізнатися більше та зареєструватися

Дистанційні стипендії для українських дослідників у Німеччині в Hanse-Wirtschaftskolleg – Institute for Advanced Study (HWK). Для PhD з українських університетів та дослідницьких інститутів, які постраждали від війни. Період фінансування – 6-10 місяців у розмірі €1,500 на місяць. Подаватися можна постійно. Суворого дедлайну подачі нема.

Дізнатися більше та податися на стипендію