Школярі привітали працівників академії поліції з професійним святом

Новини «Академії поліції»

Учні та вчителі Запорізького академічного ліцею № 23 привітали колектив Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» з професійним святом – Днем Національної поліції України.

За сумлінну працю та високий професіоналізм у справі правового виховання учнів директор ліцею Володимир Майоров нагородив працівників та слухачів центру первинної професійної підготовки почесними грамотами.

Привітати наставників з професійним святом завітали найактивніші учасники художньої самодіяльності ліцею. Вони читали авторські вірші та дарували музичні вітання.

Нагадаємо, вихованці ліцею № 23 є членами обласної організації «Молодіжна поліцейська академія». За 10 років існування її випускниками стали понад 2000 майбутніх поліцейських.