Особливості роботи ювенальних поліцейських під час війни: практики діляться досвідом з курсантами

Курсанти 3 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС у рамках практичного заняття з дисципліни «Організація діяльності підрозділів ювенальної превенції» поспілкувалися з інспектором сектору ювенальної превенції відділу поліції Дніпровського РУП ГУНП в Дніпропетровській області старшим лейтенантом поліції Максимом Дубовиком.

Інспектор розповів, що працює вже близько 10 років в даному підрозділі. Вважає, що захист прав та інтересів дітей є одним із пріоритетних завдань Національної поліції.

У ході заняття спікер ознайомив здобувачів вищої освіти з особливостями роботи підрозділу з дітьми в умовах воєнного стану. Зосередив увагу на питаннях притягнення до адміністративної відповідальності дітей віком від 16 до 18 років, які вчинили правопорушення та особливостей складання процесуальних документів.

Наприкінці заняття відпрацювали алгоритм дій ювенальних поліцейських під час безвісного зникнення дитини з розладом аутистичного спектра.