НСРД: обговорили найбільш проблемні питання призначення, проведення та фіксації

Факультативне заняття на тему «Проведення негласних слідчих (розшукових) дій підрозділами Національної поліції» відбулося у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Своїм досвідом з курсантами ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ділився уповноважений ректора з антикорупційних питань Руслан Лупирь, який пропрацював в оперативних підрозділах понад 23 роки.

Лектор зосередив увагу курсантів на особливостях та обставинах успішного проведення негласних слідчих (розшукових) дій. Зокрема зупинилися на підставах, процесуальному порядку та найпоширеніших проблемах і порушеннях під час здійснення НСРД.

Більш детально розглянули нормативні акти, якими регулюється проведення негласних слідчих (розшукових) дій в кримінальному провадженні.