Збірна ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції – краща команда ДДУВС з волейболу

Товариські змагання з волейболу відбулися у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Так, курсанти з користю проводять свій вільний час у вихідні.

Між собою змагалися збірні команди ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, факультетів кримінальної поліції та превентивної діяльності.

Суддями змагань були викладач кафедри фізичного виховання Віктор Рожеченко та викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Дмитро Анісімов.

За підсумками гри призові місця розподілилися наступним чином: 1-ше місце здобула команда ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, 2-ге місце виборола збірна факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності, 3-тє місце дісталося волейболістам факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Викладачі наголошують, що різного роду змагання є ефективним засобом пропагування спорту та здорового способу життя серед здобувачів вищої освіти.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог!