Всеукраїнські змагання з хортингу: на рахунку команди ДДУВС – 11 медалей

Всеукраїнський турнір, присвячений пам’яті засновника поліцейського хортингу Бориса Шаповалова, відбувся у Києві. Серед призерів – викладачі та курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

До змагань долучилося понад 100 спортсменів із різних областей України, серед них представники цивільних спортивних клубів та силових відомств. Команду Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ представляли 4 викладачі та 7 курсантів.

За результатами змагань, серед жінок у розділі «Техніка самозахисту» старша викладачка кафедри тактико-спеціальної підготовки капітан поліції Ольга Намлинська посіла перше місце.

Серед курсантів у розділі «Техніка самозахисту» призові місця у різних вагових категоріях розподілилися наступним чином: Артем Носенко – перше місце; Артем Шпак – друге місце; Єлисей Білієнко та Денис Шрамко – третє місце.

У розділі «Поліцейський самозахист» Олександр Прокоф’єв виборов срібло. У розділі «Показові виступи зі зброєю» Єгору Маковею дісталося срібло, а Денису Лиходєду – бронза.

Вітаємо наших спортсменів з вдалою участю у змаганнях та бажаємо подальших перемог!