Офіційне відкриття табірного збору-2022: як це було?

До Дня знань у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулося урочисте відкриття табірного збору: першокурсники розпочинають своє знайомство з основами курсантського життя!

Відкриття так званого «курсу молодого бійця» відбулося на всіх курсантських факультетах та інституті.

Першокурсники, перш за все, заспівали Державний Гімн України.

У ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції до курсантів звернувся директор підполковник поліції Владислав Лазарєв.

Першокурсників факультету превентивної діяльності привітав декан полковник поліції Костянтин Бахчев.

Із хлопцями та дівчатами з факультету кримінальної поліції спілкувався декан майор поліції Сергій Балабан.

Керівники факультетів привітали першокурсників зі вступом до Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та офіційним початком навчального року. Зокрема розповіли про спецкурс із основ курсантського життя, який юнаки та дівчата проходитимуть упродовж двох тижнів.

Зазначимо, що табірний збір включає в себе стройову та фізичну підготовку, психологічні тренінги, а також опанування деяких профільних дисциплін. За результатами спецкурсу курсанти, які успішно завершать підготовку, отримають курсантські погони та офіційно стануть першокурсниками.