Вихованців ліцею в м. Кам’янське привітали з Днем знань представники ДДУВС!

Із Днем знань представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ сьогодні вітали школярів. Так, КЗ «Ліцей № 30» Кам’янської міської ради відвідали перший проректор полковник поліції Олександр Юнін та помічник ректора Володимир Ковбаса.

Музичне привітання для школярів підготував і духовий оркестр Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Із самого ранку він зустрічав гостей ліцею натхненними музичними композиціями.

У рамках офіційного святкування Дня знань та відкриття навчального року оркестр виконав Державний Гімн України.

Із патріотичною піснею для дітлахів та їхніх наставників виступила слухачка магістратури ДДУВС Юлія Рижко.

Зазначимо, що в ліцеї діє кадетський корпус, із яким систематично співпрацює університет. Цей рух є складовою системи цивільно-патріотичного виховання підростаючого покоління. Юні кадети навчаються за особливим розкладом, окрім звичайних уроків опановують «кадетський компонент» – систему патріотичної освіти.