Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції!

25 жовтня 2022 року о 10:00 у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Мова і право». Захід організований кафедрою українознавства та іноземних мов ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Тематичні напрями роботи конференції:
• українська мова в юриспруденції: стан, проблеми, перспективи;
• сучасні підходи розуміння мови права;
• юридична лінгвістика в Україні та світі;
• полісемія та синонімія у законодавчих текстах;
• актуальні проблеми юридичної термінології;
• перспективи розвитку мов в умовах світової інтеграції;
• вивчення мов у контексті міжкультурної комунікації;
• розширення сфер застосування англійської мови в Україні;
• функціонування англійської як мови міжнародного спілкування;
• медіаосвіта та медіавпливи на аудиторію;
• правові аспекти в культурологічному вимірі (література, мистецтво, журналістика);
• засоби, прийоми, правила як елементи юридичної техніки.

До участі у науково-практичній конференції запрошуються науково-педагогічні працівники, представники практичних підрозділів поліції, органів державної влади, громадських організацій, а також юристи, судді, нотаріуси, адвокати, докторанти, ад’юнкти (аспіранти) та інші здобувачі вищої освіти.

З організаційними питаннями щодо участі у конференції необхідно звертатися на кафедру українознавства та іноземних мов ДДУВС.
Контакти:
• професор кафедри українознавства та іноземних мов Поповський Анатолій Михайлович, т. 096-367-80-94;
• професорка кафедри українознавства та іноземних мов Царьова Ірина Валеріївна, т. 068-356-75-53.