Ректор ДДУВС долучився до зустрічі з представниками Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

Зустріч заступника голови облдержадміністрації – начальника обласної військової адміністрації Ольги Горб із представниками Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій відбулася сьогодні у Дніпрі.

Захід проходив у Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

Участь у заході також взяли очільники закладів вищої освіти міста. Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ представляв ректор полковник поліції Андрій Фоменко.

У рамках засідання ключову увагу приділили обговоренню безпекових питань, у тому числі щодо створення усіх необхідних умов для безпечного навчання молоді. Окремо акцентували на організації навчального процесу для внутрішньо переміщених осіб та в цілому формату проведення занять у середніх та вищих навчальних закладах в умовах військового стану.