Курсанти ДДУВС переглянули патріотичний воєнний фільм українського режисера!

Військово-патріотичне виховання майбутніх поліцейських – одне з першочергових завдань університету! Так, вихідними для курсантів факультету кримінальної поліції організували відповідне дозвілля.

Хлопці і дівчата мали змогу відвідати кінотеатр «КіноТема» у ТРЦ «NEO PLAZA» та переглянути українську воєнну драму режисера Мар’яна Бушана «Снайпер. Білий ворон».

Курсант факультету кримінальної поліції Віталій Матяш розповідає: фільм справив на нього неабияке враження.

«Дуже зворушлива історія, яка з перших хвилин дозволяє відчути весь біль не лише головного героя, а й всіх, кого так чи інакше торкнулася війна. Багато моїх знайомих стикнулося з жахом російської окупації. Тому коли проводиш із фільмом паралелі з реального життя, подій, які сталися у твоїй державі, важко стримати емоції», – зауважує Віталій Матяш.

Зазначимо, що кінокартина заснована на реальній історії пацифіста Миколи, який з початком війни на Донбасі вступив до лав добробату та став снайпером.