Понад 80 вчених долучилися до Всеукраїнського круглого столу у ДДУВС!

Всеукраїнський круглий стіл «Рівень задоволеності життям та рівень психологічного благополуччя студентської молоді в умовах пандемії» відбувся у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. У роботі наукового заходу взяли участь понад 80 вчених, представників низки науково-освітніх установ України.

Відкрила захід проректорка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, академік Національної академії наук вищої освіти України Лариса Наливайко.

Привітали учасників заходу: директорка ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Вікторія Савіщенко та завідувачка кафедри практичної психології Донбаського державного педагогічного університету Елліна Панасенко.

До участі у круглому столі долучилися фахівці з Дніпровського державного аграрно-економічного університету, Дніпровського державного медичного університету, Дніпропетровської дитячої міської клінічної лікарні №3 ім. професора М.Ф. Руднєва Дніпропетровської обласної ради, Донбаського державного педагогічного університету, Класичного приватного університету, Запорізького національного університету, Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль), Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ), Національного університету «Запорізька політехніка», Комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти», Українського державного університету науки і технології (м. Дніпро), Університету економіки та права «КРОК» (м. Київ), Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро).

Учасниками науково-практичного заходу були розглянуті такі питання як соціально-психологічні особливості надання психологічної допомоги в дистанційному форматі, розвиток професійно успішної особистості у процесі електронного навчання, психологічні аспекти допомоги госпіталізованим хворим в умовах пандемії тощо.