Знайомство з комунікаційними системами: першокурсники ДДУВС опановували передові технології!

Новачки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали практичне заняття з навчальної дисципліни “Інформаційні системи та технології”, яке відбулося за участі запрошених спеціалістів.

Як застосовувати сучасні засоби комунікації у майбутній роботі, студентам розповіли фахівці зі Східного територіального управління Військової служби правопорядку в м. Дніпрі – заступник начальника третього відділу підполковник Юрій Сах та начальник групи розшукової роботи Олександр Фурман.

Зустріч відбулася за ініціативою кафедри інформаційних технологій ННІ права та інноваційної освіти.

Практичні знання здобували в сучасному комп’ютерному класі. Заняття вибудували у форматі діалогу: у ході лекції аудиторія задавала хвилюючі питання та отримувала вичерпні, компетентні відповіді.

Зокрема, практики окреслили специфіку роботи в управлінні, а також роз’яснили особливості розгалуженої системи, що існує між управлінням та підрозділами Національної поліції України. Окремо зупинились і на тому, яким чином інформаційні системи та комунікації допомагають у виконанні службових обов’язків.