Команда ДДУВС – переможці турніру з футзалу!

28 жовтня 2022 року на стадіоні ДВУФК «Олімпійські резерви» відбувся турнір Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України з футзалу, присвячений 98-ій річниці з дня утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. На полі зустрілися 8 збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб області – усього 95 спортсменів.

Команди були сформовані із числа військовослужбовців, осіб рядового, начальницького складу та працівників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області, курсантів та студентів профільних навчальних закладів – колективних членів обласної організації Товариства.

Чемпіонат проходив у напруженій та безкомпромісній боротьбі. За підсумками змагань перше місце виборола команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Друге місце посіла команда Центрального територіального управління Національної гвардії України, третє – команда Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

Команди були урочисто нагороджені дипломами та кубками, а спортсмени медалями.

Вітаємо наших призерів:

1. Ян Есен

2. Артем Марцафей

3. Даниїл Гутник

4. Сергій Кочерга

5. Даніїл Томас

6. Олег Дьяков

7. Ігор Чорнобай

8. Володимир Рогальський – майор поліції, викладач кафедри СФП

9. Дмитро Козак – капітан поліції, провідний фахівець ФПФППД

10. Андрій Порохнявий – викладач ННІПІО.