Першість із боротьби самбо пройшла у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ

Новини університету

Мета змагань – сформувати збірну команду ДДУВС із боротьби самбо для подальшої участі у чемпіонатах Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України за програмою комплексних змагань «Динаміада-2022» та ФСТ «Динамо» України з неолімпійських видів спорту серед збірних команд закладів вищої освіти МВС. Спробувати свої сили команда планує також і у всеукраїнських спортивних змаганнях.

У запеклій боротьбі взяли участь усі курсантські та студентські факультети та інститути.

Призерами командної першості стала команда факультету кримінальної поліції, срібло виборола команда ННІ підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, бронза залишилася за командою факультету превентивної діяльності.

В особистій першості змагалися одразу у кількох вагових категоріях. Так, чемпіонами стали: