Перемагаємо на всіх фронтах!

Обласний чемпіонат з військово-патріотичного багатоборства відбувся вихідними у Дніпрі. Чотири медалі вибороли спортсмени Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Заклад освіти представляли п’ятеро здобувачів вищої освіти: курсант 3 курсу факультету превентивної діяльності Іван Мартиненко, курсантка 3 курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Олександра Агасієва, курсанти 2 курсу факультету кримінальної поліції Данило Нарубін, Михайло Савченко та Владислав Мелащенко.

Загалом у чемпіонаті взяли участь понад 130 спортсменів.

Готував до змагань борців ДДУВС завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки Віктор Богуславський. «Дух суперництва не вщухав до останньої хвилини, адже більшість учасників є професіоналами і кожен намагався показати якнайкращий результат», – розповідає тренер.

В результаті медалі отримали четверо спортсменів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ: чемпіоном став Іван Мартиненко, срібні медалі вибороли Михайло Савченко та Олександра Агасієва, бронзовим призером став Дмитро Нарубін.

Вітаємо переможців та призерів, бажаємо нових спортивних звершень і перемог в ім’я України!