Студентсько-курсантська молодь – на передовій волонтерства!

Представники студентсько-курсантської ради та всі охочі здобувачі вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ спільно з громадськими організаціями волонтерять не покладаючи рук.

Так, на запрошення ГО «Дуїт» делегати від закладу освіти робили окопні свічки, плели світломаскувальні сітки, а також реалізовували інші проєкти для потреб Збройних Сил України.

«Від молоді – для молоді!»: під таким девізом відбулася реалізація іще однієї ініціативи від СКР.

Студенти та курсанти на запрошення відділення психологічного забезпечення долучились до акції, спрямованої на стабілізацію емоційного стану дітей працівників та здобувачів вищої освіти в умовах воєнного стану.

Таким чином, бомбосховище університету було розфарбовано малюнками з зображенням відомих мультяшних героїв.

За словами молоді, участь у подібних заходах додає їм впевненості та віри, що Україна з такою підтримкою обов’язково переможе!