ENGin повідомляє!

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Шановні колеги
партнер ДДУВС програма ENGin повідомляє:

Студенти, що раніше реєструвалися через гугл-форму, тепер можуть перейти на нову платформу!

Нещодавно вони запустили нову єдину платформу https://app.enginprogram.org, якою вже скористалося багато нових учасників. Довгий час, учасники, які реєструвалися в старій системі не відображалися в таблицях для координаторів. Саме тому, вони починають поступово переносити учасників до єдиної системи.

Учасники програми від ДДУВС, що реєструвалися через стару систему, повинні дотримуватися наступних кроків. Для цього потрібно:

1. Перейти на сторінку app.enginprogram.org

2. Натиснути кнопку “Sign In”

(ВАЖЛИВО: Будь ласка, НЕ натискайте «Learn» або «Volunteer» і НЕ створюйте новий обліковий запис)

3. Натиснути «Forgot Password» і ввести адресу електронної пошти, яку ви використовували під час реєстрації у ENGin

4. Перевірити свою електронну пошту та натиснути на посилання, яке надійде від від ENGin, щоб скинути свій пароль.

5. Перейти на платформу app.enginprogram.org, натиснути “Sign In” та ввести свою електронну адресу та новий пароль.

Увага: платформа задасть кілька простих запитань, щоб повністю заповнити профіль учасника. Після цих кроків вони зможуть отримати доступ до інформації про свого волонтера та свого профілю.

Про наступні вдосконалення платформи будемо поступово вас інформувати.

Крім того, INGin запрошує на Онлайн-захід “Америка & Україна”

Мета заходу – надати можливість обмінятися досвідом щодо систем освіти Америки та України.

Під час заходу Ви зустрінетесь з представниками освітньої сфери обох країн. Скористайтеся можливістю обговорити типи шкільних і університетських систем, поділитися особистим досвідом і надати цінну підтримку. Приходьте із заздалегідь підготовленими запитаннями!

Для реєстрації в заході потрібна обовʼязкова реєстрація за посиланням!

Шановні здобувачи вищої освіти, викладачи пропонуємо приєднатися до програми та почати удосконалювати знання англійської мови через спілкування з носіями мови з різних країн. В програмі беруть участь 10 000 волонтерів!