Монети, які рятують життя та наближають Перемогу

Учасники благодійної акції «Смілива гривня», ініційованої Національним банком України, вже зібрали монетами майже 5 млн грн. До акції долучилися працівники та здобувачі вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Збір монет тривав упродовж трьох тижнів. Сума зібраних коштів перераховувалася на спецрахунок Національного банку, відкритий для потреб Сил оборони України.

За умовами благодійної ініціативи, кожен міг передати для допомоги українським військовим монети номіналом 10, 50 копійок та 1, 2, 5, 10 гривень.

Загалом, участь в акції взяли 2 573 навчальні заклади з усіх куточків України, навіть з окупованих територій. Про це повідомляється на сайті Національного банку.

Ми надзвичайно вдячні кожному, хто робить свій внесок у перемогу, навіть якщо йдеться лише про 10 копійок!