Підготовка до практики – на всі 100%!

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали Дніпропетровський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Ініціативу реалізовують на факультеті підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності. Так, організатором виїзного заняття став доцент кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності Роман Опацький.

Для здобувачів вищої освіти, перш за все, влаштували екскурсію установою. Спілкувалися із курсантами заступник директора НДЕКЦ Павло Кумець, а також працівники центру.

Хлопцям та дівчатам розповіли, як виконуються експертизи різних напрямків, від традиційних криміналістичних до спеціальних. Зокрема курсанти мали змогу не лише побувати у відділах та лабораторіях центру, а й навіть спробувати провести дослідження самостійно.

Як зазначають представники факультету, для курсантів передбачається цикл виїзних занять в експертно-криміналістичного центрі.