Зігріємо своїх, щоб вороги палали!

Здобувачі вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ долучилися до благодійної акції «Зігрій воїна». Курсанти, студенти та працівники зібрали 200 свічок, а також 20 кг воску та парафіну.

У відділенні виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи повідомили – зібрали все необхідне менше ніж за місяць.

Організатором проєкту став Департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Акція спрямована на збір парафіну та воску для виготовлення окопних свічок.

Окопна свічка допоможе українському воїну освітити бліндаж або укриття, осушити одяг, зігрітися чи приготувати їжу. Окопна свічка може врятувати життя людей у підвалах, які залишилися без електро- та газопостачання.

До акції «Зігрій воїна» долучилося 110 закладів освіти Дніпропетровщини. Зібрали майже 1,5 тонни. Цінний вантаж вже зустріли на Рівненщині. Про це йдеться на сайті ДніпроОДА.

Маленькими кроками наближуємо нашу Велику Перемогу!