Співробітники КОРДу поділилися практичним досвідом з курсантами

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулися заняття зі спеціальної фізичної підготовки для курсантів за участі працівників спецпідрозділу КОРД. Зустріч організована з метою підвищення практичної складової та проходження здобувачами вищої освіти програми військово-професійної підготовки.

До практикуму долучилися курсанти 2-4 курсів. Організували заняття викладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки.

Впродовж 8 академічних годин здобувачі вищої освіти в рамках вивчення дисципліни відпрацювали три теми.

Вчилися долати перешкоди. Зокрема представники спецпідрозділу продемонстрували техніки подолання окремих елементів смуги перешкод.

Зупинилися й на особливостях рукопашного бою в умовах ведення бойових дій. Стійки, пересування, удари руками й ногами та захист від них, а також захвати, виведення з рівноваги, кидки – ці елементи відпрацювали курсанти разом з кордівцями в спортивній залі університету.

На завершення вивчали техніки бігу на короткі, середні, довгі дистанції, а також по пересіченій місцевості.