Завзято та оперативно: курсанти ДДУВС розвантажували гуманітарну допомогу

Величезна фура із медичним обладнанням прибула із міста Бордо, від дружньої республіки Франція. За допомогою у розвантаженні звернувся Регіональний медичний центр родинного здоров’я Дніпропетровської обласної ради.

На прохання миттєво відгукнулися курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції. Здійснили розвантаження на базі Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні на вул. Космічній: апарати, ліжка та спеціальне медичне обладнання відтепер слугуватиме і для мешканців області, і для пацієнтів військового шпиталю.

Вже не вперше здобувачі вищої освіти проявляють чуйність та небайдужість: студенти та курсанти університету активно співпрацюють із медиками та волонтерами – і роблять це із величезним задоволенням.