Видовищна гра та партнерство: футбол у ДДУВС об’єднує

Новини університету

Спорт ‒ це адреналін, рушійна сила, яка дарує позитивні емоції та чудові враження. Саме на спортивних майданчиках зароджується справжня дружба, зміцнюються робочі стосунки, налагоджуються ділові зв’язки.

Захопливий матч між збірними командами Дніпропетровського окружного суду та Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбувся на футбольному полі закладу освіти.

Перед початком гри учасників привітав ректор ДДУВС полковник поліції Андрій Фоменко. Він побажав гравцям легких голів та удачі на полі.

Матч був гарячий та напружений: не одна ситуація на полі змушувала глядачів не на жарт хвилюватися за спортсменів.

У першому таймі лідирували представники суду. Рахунок 7:8 гарненько полоскотав нерви вболівальникам команди ДДУВС. І все ж у другому таймі наші футболісти змогли реабілітуватися. Вони обійшли суперників і завершили матч з рахунком 11:9.

До речі, вирішальний гол забив старший викладач кафедри СФП майор поліції Володимир Рогальський.

Ректор університету Андрій Фоменко подякував спортсменам за видовищну гру, побажав командам подальших перемог та яскравих матчів!