Нова перемога у спортсменів ДДУВС!

Відкритий кубок Дніпра-2022 на підтримку ЗСУ зі змішаних єдиноборств ММА відбувся нещодавно у місті. Участь у змаганнях взяли 104 спортсмени із 13 спортивних клубів Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Покровська. На рахунку представника Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – призове місце!

Заклад вищої освіти представляв курсант ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Михайло Загинайко. Спортсмен боровся за перемогу у ваговій категорії 77 кг (18+).

За результатами ефектних поєдинків курсант ДДУВС здобув 1 місце у власній ваговій категорії. До турніру готувався разом із тренером – старшим викладачем кафедри спеціальної фізичної підготовки Олександром Журавлем.

«Гарно оцінюю свій результат. Незважаючи на те, що суперники мали гідну підготовку, зміг перевершити їх та здобути перемогу. Відчував себе впевнено, коли виходив на поєдинки. За це окрема вдячність моєму тренеру», – розповідає спортсмен.