Лідерство та організація викладання та навчання в європейських університетах. Корисно для нових ідей та синергії!

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

У понеділок, 28 листопада 2022 р., 14.00 – 15.00 CET, EUA проведе вебінар, щоб завершити проект «Лідерство та організація викладання та навчання в європейських університетах» (LOTUS).

Registrations are now open at link here

На цьому вебінарі будуть представлені ключові висновки остаточної публікації проекту, присвячені лідерству у викладанні, а також основні повідомлення щодо тем, що становлять спільний інтерес для покращення навчання та викладання. Такі теми включають різноманітні потреби учнів, розвиток викладацького складу, співпрацю між установами та цифровізацію.

Участь безкоштовна, захід відкритий для всіх, хто цікавиться темою. Проте вебінар буде особливо цікавим для керівників закладів, відповідальних за навчання та викладання, вчителів, розробників освіти, національних і європейських політиків, представників організацій, які займаються навчанням і викладанням, а також дослідників і аналітиків вищої освіти.