І знову борці ДДУВС у призах!

Відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з фрі-файту. За першість змагалися 98 спортсменів, серед них – здобувачі вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Честь закладу освіти на татамі відстоювали курсант 1 курсу факультету кримінальної поліції Ігор Базаренко, курсант 3 курсу факультету превентивної діяльності Іван Мартиненко, курсант 4 курсу ННІ права та Національної поліції Михайло Загинайко та курсант 2 курсу цього ж інституту Аркадій Мусієнко.

У результаті запеклих та видовищних сутичок троє спортсменів ДДУВС отримали медалі. Чемпіонами стали Ігор Базаренко та Іван Мартиненко. Срібло виборов Михайло Загинайко.

За результатами змагань курсанти ДДУВС увійшли до збірної області з фрі-файту. Тепер вони представлятимуть Дніпропетровщину та університет на Чемпіонаті України, який проходитиме на початку 2023 року у Львові.