Курсантів ДДУВС привітали зі святом Миколая!

Вітання із Днем святого Миколая сьогодні у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ приймають курсанти. Щирі побажання висловлював ректор полковник поліції Андрій Фоменко, а також директорка Благодійного фонду «Генофонд майбутнього» Ганна Кириченко.

Як зазначив очільник ДДУВС Андрій Фоменко, День святого Миколая – це знакове свято для кожного українця.

«Наші військові наразі продовжують боронити країну від ворога, а ми віримо у те, що Перемога вже зовсім скоро буде на нашому боці. Поки ж ділимося один з одним необхідною підтримкою, особливо у такі святкові дні», – підкреслив Андрій Євгенович.

Директорка Благодійного фонду «Генофонд майбутнього» Ганна Кириченко теж привітала курсантів зі святом.

«Переконана, що у кожного з вас – велике майбутнє. Ви обрали чудовий університет, гідний життєвий шлях та благородну професію. Бажаю вам міцного здоров’я! Ви – наша найбільша цінність», – зазначила Ганна Кириченко.

У рамках заходу майбутнім поліцейським вручили символічні подарунки.