У ДДУВС – новорічний OPEN DAY та профорієнтаційний квест!

Анонси університету, Новини університету

Передноворічні вихідні у святковій атмосфері замовляли? Тоді запрошуємо на OPEN DAY до Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ 24 грудня о 10:00!

Що на вас чекає:

• зустріч із представниками інститутів та факультетів, а також актуальна інформація про особливості навчання у ДДУВС;
  • профорієнтаційно-розважальний квест, який дозволить зануритися у різноманітний світ професій;
  • новорічні герої та святкова атмосфера;
  • можливість зробити пам’ятне новорічне фото з Санта-Клаусом та іншими персонажами;
  • екскурсія найцікавішими локаціями закладу – полігоном «Протидія організованій злочинності та корупції», криміналістичним кабінетом, полігоном ДТП, мультимедійним тиром, психотренінговим комплексом тощо.

Повне занурення у насичене курсантсько-студентське життя та, звичайно ж, новорічний настрій гарантуємо!

Чекаємо на вас за адресою: Дніпро, пр. Гагаріна, 26, центральний вхід.

Початок реєстрації – о 9.30.