Робочий візит представника Офісу Президента: ділимося здобутками, об’єднуємо зусилля!

До Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ прибув заступник керівника Офісу Президента України Олексій Дніпров.

Зустрів гостя ректор ДДУВС полковник поліції Андрій Фоменко. Він презентував матеріальну-технічну базу вишу, поділився інноваційними підходами до організації навчального процесу та підготовки майбутніх поліцейських.

У ході ознайомчої екскурсії представник Офісу Президента відвідав ключові локації закладу. Зокрема, полігони «Протидія організованій злочинності та корупції» та «Кризова кімната, дружня до дитини».

Продемонстрували гостю і криміналістичний кабінет та залу судових засідань, де студенти та курсанти практикують професійні навички шляхом моделювання конкретних ситуацій.

Поговорили й про специфіку інтерактивної квартири з протидії домашньому насильству та психотренінговий комплекс.

Олексій Дніпров відзначив доцільність всестороннього розвитку майбутніх правоохоронців, а також практичний підхід в опануванні необхідних навичок та професійних вмінь – зокрема, у тренінгових центрах, на полігонах та у спеціалізованих залах.

У рамках робочого візиту він презентував університету нову оргтехніку та книги.