Останній ректорат року відзначився новими досягненнями працівників!

Заходи відділу докторантури та аспірантури, Новини університету

Приємні миттєвості у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ! Сьогодні на засіданні ректорату були вручені дипломи докторів філософії в галузі «Право».

Із професійними досягненнями колег привітав ректор закладу полковник поліції Андрій Фоменко.

Так, наукові ступені здобули викладачка кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності старший лейтенант поліції Каріна Пісоцька, а також викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки старший лейтенант поліції Дмитро Анісімов.

Ректор Андрій Фоменко привітав працівників із новим професійним етапом та побажав гучних наукових і професійних звершень.