ДДУВС – бронзовий призер турніру ФСТ «Динамо» з настільного тенісу!

Турнір обласної організації ФСТ «Динамо» України з настільного тенісу серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб області відбувся напередодні новорічних свят у Дніпрі.

У змаганнях взяли участь команди у складі військовослужбовців, осіб рядового, начальницького складу та працівників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області, курсантів та студентів профільних навчальних закладів – колективних членів обласної організації.

За перемогу змагалася і збірна Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

За результатами змагань маємо знакові досягнення в особистій першості. Так, курсантка 3 курсу факультету превентивної діяльності Марія Вечеря у фіналі здолала представницю Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області та стала абсолютною чемпіонкою турніру.

Срібло виборов курсант 1 курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Кирило Іващук.

У загальному ж заліку збірна ДДУВС стала бронзовим призером змагань.

Підготував команду старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Володимир Рогальський.