Курсантка ДДУВС – чемпіонка України з боксу!

Ювілейний XX турнір з боксу на призи екс-чемпіона світу, призера Олімпійських Ігор – Андрія Котельника відбувся нещодавно у Львові. Цього року цей турнір проходив у статусі молодіжного чемпіонату України серед хлопців та дівчат. У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів з усієї країни, серед них – курсантка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Вікторія Шкеул.

Чемпіонат проходив під егідою Федерації боксу України. Свій спортивний рівень учасники демонстрували у різних вагових категоріях.

За результатами напруженої боротьби курсантка ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції здобула беззаперечну перемогу у ваговій категорії до 50 кг.

«Вже планую готуватися до наступного етапу – Чемпіонату Європи, який планується на початку наступного року», – розповідає спортсменка.