Дзюдоїст ДДУВС переміг чемпіона Європи

Без рубрики, Новини університету

Національний змагальний сезон з дзюдо відкрився у Львові. Успішними виступами увінчався старт для дзюдоїстів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

На базі легкоатлетичного манежу СКА відбувся Чемпіонат України серед юніорів до 21 року. Участь у змаганнях взяли 210 спортсменів із 22 регіонів України, серед них двоє представників ДДУВС – курсант ННІ права та Національної поліції Олександр Яковлєв та курсант кримінальної поліції Ростислав Бережний.

Олександр у першій сутичці програв представнику із Запоріжжя та, на жаль, закінчив свій виступ через те, що його суперник не вийшов до півфіналу.

Ростислав – більш досвідчений спортсмен, тому з легкістю обійшов суперників у перших двох сутичках. Третю зустріч провів з борцем зі Львова – діючим чемпіоном Європи. Це була напружена та виснажлива боротьба. Спортсмен виборов перемогу у додатковий час та вийшов до фіналу.

У фіналі наш спортсмен боровся з представником Дніпра і, на жаль, поступився йому.

У статусі срібного призера Ростислав відібрався на міжнародні турніри, де представлятиме збірну України та університет.