365 днів крізь біль, кров і гартування

З нагоди річниці війни у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся творчий вечір. Ідея проведення належить курсантам ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Працювала над сценарієм та провела захід курсантка першого курсу Вікторія Горобець.

Розпочали вечір з виконання Державного Гімну України. Далі присутні хвилиною мовчання вшанували кожного українця, який віддав своє життя заради збереження цілісності України.

Впродовж вечора звучали авторські вірші, сучасні українські патріотичні пісні, були й хореографічні постановки.

Усі номери супроводжувалися тематичними відеокліпами на екрані.

Керівництво інституту висловлює вдячність усім учасникам заходу за ініціативу, патріотизм, талант та бажання дарувати творчість глядачам у такий непростий для України час.

Патріотичний захід був організований зусиллями курсантів-першокурсників: Марії Хлівної, Богдана Куляка, Івана Мінайлова, Єлизавети Бурмістрової, Аліси Карякіної, Максима Шкурацького, Олександри Богіної, Ангеліни Шишкіної, Владислава Орлова, Валерії Борисової, Вадими Болгаренка, В’ячеслава Богданова, Єлизавети Коваль.