Шануємо подвиги українських героїв!

До Дня українського добровольця курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ зустрілися із військовослужбовцем Збройних Сил України.

Просвітницько-виховний захід влаштували на факультеті превентивної діяльності для курсантів 1-2 курсів.

Із майбутніми поліцейськими спілкувався Дмитро Свердлов. Участь у заході також взяв декан факультету превентивної діяльності полковник поліції Костянтин Бахчев.

Під час бесіди запрошений військовослужбовець розповів курсантам про свій бойовий досвід та випробування, які доводилося проходити разом із побратимами.

Поділився певними настановами й зі здобувачами вищої освіти, особливо що стосується подальшої роботи на деокупованих територіях – зонах з найбільшим рівнем небезпеки для правоохоронців.

«Було дуже цікаво послухати людину зі значним досвідом, – ділиться враженнями курсант факультету превентивної діяльності Алі Гусейнов. – Зокрема ми отримали професійні поради, які обов’язково стануть у нагоді під час здійснення службової діяльності на деокупованих територіях».