Сьогодні і завжди згадуємо українських добровольців

У День українського добровольця у Дніпрі подякували відважним захисникам України та згадали полеглих. Захід відбувся на Алеї героїв.

Долучився до пам’ятного заходу ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Фоменко.

Вшанувати загиблих добровольців зібралися представники керівництва міста та області, правоохоронних структур, духовенства. Віддати шану героям прийшли і містяни.

Усі присутні вшанували полеглих добровольців хвилиною мовчання.

На честь загиблих була проведена жалобна панахида.

Відбулося і традиційне покладання квітів.

Нагадаємо, що саме 14 березня перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування добровольчого батальйону. З того часу по всій країні розгорнувся потужний добровольчий рух. Тисячі українців добровольцями пішли на війну, захищати територіальну цілісність та суверенітет України від загарбників рф.