Урочистий початок робочого тижня у ДДУВС!

З нагоди 57-ї річниці Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у закладі тривають нагородження співробітників. Так, сьогодні під час засідання ректорату відзнаки вручив перший проректор полковник поліції Олександр Юнін.

За високі досягнення у службовій та науково-педагогічній діяльності, професіоналізм та ініціативу в роботі ювілейним годинником «55 років ДДУВС» та грамотою Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА було нагороджено професора кафедри фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки Віталія Грибана.

Пам’ятну медаль «55 років ДДУВС» також вручили фахівцю відділу організації служби капітану поліції Олександру Кріпаку.

У рамках заходу грамоту Дніпропетровської обласної ради отримала начальниця навчально-методичного відділу Світлана Кириченко.

Подяку голови Адміністрації Соборного району Дніпровської міської ради було оголошено провідному фахівцю відділу режимно-секретного забезпечення майору поліції Олені Соколовій.