Готуємо маленьких чемпіонів!

Новини «Академії поліції», Новини університету

Відкрита першість з боксу відбулася днями у навчальному закладі «Дитячо-юнацька спортивна школа №8» КМР у м. Кривий Ріг. Долучилися до змагань і представники Запорізької обласної молодіжної громадської організації «Молодіжна поліцейська академія», що діє на базі Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Запоріжжя) ДДУВС.

На ринзі зійшлися ще зовсім юні спорстмени: 2009 – 2015 років народження. Команду ЗОМГО «Молодіжна поліцейська академія» представили п’ятеро хлопців – Кирило Клочко, Данило Кривулян, Ігор Кривулян, Артур Осетянський та Роман Попов. Підготовкою маленьких чемпіонів опікувався тренер Ігор Марченко.

Незважаючи на вік учасників, боротьба на ринзі видалася гострою та запеклою. Усім юнакам ЗОМГО «Молодіжна поліцейська академія» вдалося вибороти перші місця.

«У рамках роботи громадської організації проводиться безліч заходів, спрямованих на фізичний розвиток молоді, виховання у них почуття патріотизму. Сьогодні наші юні спортсмени вкотре довели, що вони найкращі», – зазначив директор Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Запоріжжя) ДДУВС та голова ЗОМГО «Молодіжна поліцейська академія» Микола Назаренко.