Курсанти ДДУВС переймають досвід практикуючих суддів

Не теорією єдиною! Із метою всебічного розвитку майбутніх поліцейських, а також розуміння практичних аспектів та особливостей професійної роботи, курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ систематично зустрічаються із практикуючими спеціалістами юридичної та правоохоронної сфери.

Так, лекцію із навчальної дисципліни «Цивільне право» для курсантів 2-го курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції провели судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська – Сергій Федоріщев та Ольга Наумова. Заняття відбулося у залі судових засідань, а ініціатором зустрічі виступила викладачка кафедри цивільного права та процесу ДДУВС Катерина Мітусова.

Темою лекції стало судове врегулювання спорів, пов’язаних із зобов’язаннями. У рамках свого виступу судді не лише розкрили теоретичну базу, а й поділилися з курсантами власним досвідом із врегулювання спірних правовідносин.

«Особливу увагу звернули практики на важливість дотримання вимог чинного законодавства під час виконання службових обов’язків. Навели приклади визнання дій правоохоронців протиправними та, в подальшому, відшкодування шкоди громадянам з державного бюджету за такі дії», – розповідає Катерина Мітусова.

Сама зустріч пройшла у форматі діалогу: курсанти активно задавали питання, підтримували дискусійні обговорення окремих аспектів реалізації правових норм – зокрема, в умовах війни.