Домедична допомога в екстремальних умовах: нові навички опановують курсанти ДДУВС

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ опанували новий курс із тактичної медицини під керівництвом запрошених практиків.

Надавати домедичну допомогу в умовах бойових дій, навіть із застосуванням підручних засобів, майбутніх правоохоронців навчали представники ГО «Волонтерська Сотня «Доброволя»» – інструктори Наталія Воронкова, волонтер Євген Веселов.

У рамках тренінгу курсанти прослухали інтерактивну лекцію, під час якої мали змогу ознайомитися із алгоритмом дій надання домедичної допомоги у бойових умовах за протоколом M.A.R.C.H.

Не обійшлося і без практичного етапу – відпрацювання навичок в екстремальних умовах.

Курсанти зазначають: захід виявився цікавим та повчальним, адже отримали безцінні знання щодо дотримання особистої безпеки та рятування життя інших людей.

«На мою думку, подібні знання є вкрай актуальними та необхідними для професійної діяльності правоохоронця», – зазначає курсантка ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дар’я Кочкіна.